KADRA PEDAGOGICZNA W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W CHRZĄSTOWIE KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH PRZEDSZKOLE ŚWIETLICA SZKOLNA BIBLIOTEKA SZKOLNA SAMORZĄD UCZNIOWSKI RADA RODZICÓW

ORGANIZACJA SZKOŁY

PRZEDSZKOLE

SPOTKANIE Z MYŚLIWYM

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do naszego przedszkola, które mieści się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Chrząstowie.
Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Cele jakie sobie stawiamy osiągamy poprzez:

- wykształconą, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę pedagogiczną, wspomaganą przez fachowy personel obsługi,

- systematyczne doposażanie bazy przedszkolnej w zabawki i pomoce dydaktyczne,

- częsty kontakt dzieci ze sztuką, muzyką i formami teatralnymi,

- uczestnictwo dzieci w konkursach, imprezach i warsztatach organizowanych przez różne instytucje i placówki kulturalne,

- indywidualizację procesu nauczania i wychowania z uwzględnieniem poziomu rozwoju każdego dziecka.

Dzieci korzystają z :

- jasnych przestronnych, kolorowo umeblowanej sali,bogato wyposażonych w zabawki i pomoce dydaktyczne,

- dużego ogrodu,

- nowocześnie wyposażonych łazienek.